
Чоловіча сумка бананка на груди барсетка на плече кроссбоді з USB екошкірою (VS)
850 ₴
699 ₴
- В наявності
- Код: 636Ч(VS)
Чоловіча сумка бананка на груди барсетка на плече кроссбоді з USB екошкірою (VS)

Чоловіча сумка бананка на груди барсетка на плече кроссбоді Jeep з USB екошкірою (VS)

Чоловіча сумка-бананка на груди барсетка на плече кросбоді Jeep з USB екошкіра Характеристики: Матеріал: Екошкіра преміумкласу (щільна, м'яка за жорсткістю); Ширина: 18 см; Висота: 28 см; Ширина за основою: 4 см; USB-порт для під'єднання бездротового зарядного; Максимальна довжина плечового ременя: 125 см (регулюється в меншу сторону); Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. Дивіться також й інші наші варіанти чоловічих сумок і бананок
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Висота | 280 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 см |
| Основні | |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
- Ціна: 699 ₴









