
Дитячий рюкзак еко шкіра Синій(VS)
950 ₴
885 ₴
- В наявності
- Код: 313(VS)
Дитячий рюкзак шкіра Чорний(VS)

Дитячий рюкзак Maria еко шкіра Чорний(VS)

Дитячий рюкзак Maria Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра; Ширина: 26 см; Глибина: 12 см; Висота: 33 см; Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 750 г |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 885 ₴

