-6%

Маленький дитячий рюкзак Міккі Маус з вушками та бантиком міні рюкзачок для дівчаток(VS)
550 ₴
519 ₴
- В наявності
- Код: 642(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький дитячий рюкзак Міккі Маус з вушками та бантиком міні рюкзачок для дівчаток(VS)

Маленький дитячий рюкзак Міккі Маус з вушками та бантиком міні рюкзачок для дівчаток(VS)

Маленький дитячий рюкзак Міккі Маус з вушками та бантиком, міні рюкзачок для дівчаток блискучий з вухами Характеристики: Матеріал: ЕкоШкіра з блискучим покриттям; Висота: 20 см; Глибина: 10 см; Ширина: 16 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Персонажі | Mickey Mouse |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴









