-13%

Дитяча міні сумочка клатч на маленьку сумку для дівчаток(VS)
920 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1330Д(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча міні сумочка клатч на маленьку сумку для дівчаток(VS)

Дитяча міні сумочка клатч на маленьку сумку для дівчаток(VS)

Дитяча міні сумочка клатч на плече, маленька сумка для дівчаток Характеристики: Матеріал: екошкіра (добре тримає форму); Ширина: 13 см; Ширина на основі: 8 см; Висота: 17 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча міні сумочка клатч на плече, маленька сумка для дівчаток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









