
Жіночий Міський міні рюкзак сумка трансформер маленький рюкзак сумка-рюкзак Червоно-чорний(VS)
1 100 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 997(VS)
Матеріал: якісна екошкіра (містить форму);
Висота: 24 см;
Ширина: 21 см;
Глибина за основою: 13 см;
Якісна підкладка з внутрішньою кишенею на блискавці;
Сумка-рюкзак 2 в 1;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 21 мм |
| Основні | |
| Стать | Жіночий |
| Глибина | 13 см |
| Вікова група | Доросла |
| Вага | 400 г |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип | Городской |
- Ціна: 899 ₴








