
Шкіряний жіночий Міський рюкзак прогулянковий рюкзачок з натуральної шкіри чорний(VS)
2 600 ₴
2 099 ₴
- В наявності
- Код: 1496(VS)
Жіночий шкіряний рюкзак міський прогулянковий рюкзачок з натуральної шкіри чорний Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Якісна та міцна металева фурнітура; Висота: 31 см; Ширина: 27 см; Глибина: 14 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 31 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 мм |
| Основні | |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Верхний |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний рюкзак прогулянковий рюкзачок із натуральної шкіри чорний |
- Ціна: 2 099 ₴









