
Маленький жіночий рюкзак стьобаний еко шкіра Чорний(VS)
980 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 430(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра;
-
Глибина: 10 см;
-
Ширина: 19 см;
-
Висота: 23 см;
Дивіться також і інші моделі наших рюкзаків

Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 23 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 19 мм |
| Основні | |
| Вага | 410 г |
| Глибина | 10 см |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 799 ₴




