-17%

Жіночий Міський рюкзак сумка трансформер жіночий рюкзачок чорний (VS)
1 500 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 1487(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Матеріал: Турецька екошкіра преміум якості;
Фурнітура: метал;
Вид: сумка-рюкзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі);
Дизайн: тиснення логотипу;
Усередині перегородка з кишенею на блискавці, яка поділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи;
Розміри:
Висота: 32 см;
Ширина: 26 см;
Глибина: 12 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 мм |
| Основні | |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий міський рюкзак-сумка-трансформер стиль Зара, жіночий рюкзачок чорний Zara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴







