
Жіночий Міський рюкзак сумка еко шкіра Коричневий(VS)
1 600 ₴
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 453(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра;
-
Вид: сумка-рюкзак;
-
Висота: 39 см;
-
Ширина: 33 см;
-
Глибина: 6 см;
Дивіться також і інші моделі наших рюкзаків

Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 39 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 33 мм |
| Основні | |
| Вага | 850 г |
| Глибина | 6 см |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 1 299 ₴







