
Жіночий Міський рюкзак під рептилію чорний(VS)
700 ₴
619 ₴
- В наявності
- Код: 376Б(VS)
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 мм |
| Основні | |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 12 см |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 619 ₴












