-11%

Жіночий міні рюкзак на плече маленький жіночий рюкзак шкіра(VS)
950 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 1102(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий міні рюкзак на плече, маленький жіночий рюкзак еко шкіра
Характеристики:
Матеріал: екокжа (м'яка);
Ширина: 23 см;
Висота: 28 см;
Глибина на основі: 9 см;
Оплата і доставка
Весь товар в наявності на нашому складі відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 мм |
| Основні | |
| Вага | 450 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴









