Великий чоловічий рюкзак ПУ шкіра
Характеристики:
-
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Є відділення для ноутбука (вміщує стандартний ноутбук діагоналлю до 15,6 дюйма включно)
-
Висота: 42 см;
-
Ширина: 30 см;
-
Глибина: 14 см;
Переваги:
-
Широкі і щільні плечові лямки;
-
Морозостійкість (не тріскається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.

Відправка в день замовлення
Відправлення з р. Дніпро, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найбільш вигідною ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата при отриманні
Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 28 мм |
| Основні | |
| Вага | 900 г |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісний чоловічий міський рюкзак на плечі, модний стильний ранець екошкіра |
| Колір | Виберіть колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴



