
Набір 2 в 1 Жіночий рюкзак сумка + шкіряний ремінь класичний(VS)
1 600 ₴
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 1077+Р(VS)
Матеріал: Турецька екожа преміум якості;
Фурнітура: метал;
Перегляд: сумка- гакзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі);
Всередині перегородка з кишені на блискавиці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи;
Висота: 32 см;
Ширина: 26 см;
Глибина: 12 см;
РЕМЕНЬ: Натуральна шкіра; Металева пряжка; Ширина ременя: 3,5 см; Тиснення по всій довжині;🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 32 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Вага | 700 г |
| Тип | Міський |
| Глибина | 12 см |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір 2 в 1! Жіночий рюкзак-сумка-стиль Луї Вітон + шкіряний жіночий ремінь класичний |
- Ціна: 1 499 ₴






