-15%

Великий жіночий шкіряний Міський рюкзак з натуральної шкіри чорний (VS)
2 700 ₴
2 299 ₴
- В наявності
- Код: 1160Ж(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий жіночий міський рюкзак шкіряний чорний
Характеристики:
Матеріал: якісна натуральна шкіра (волова шкіра);
Висота: 38 см;
Глибина: 14 см;
Ширина: 31 см;
Якісна металева фурнітура;
Підкладка: поліестер;
Плечові лямки регулюються по довжині;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 мм |
| Основні | |
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 14 см |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴






