
Жіночий рюкзак міський з брелоком міні рюкзачок набір 2 в 1 рюкзачок + ключниця гаманець Рожевий(VS)
800 ₴
- В наявності
- Код: 696Р(VS)

Матеріал: Еко шкіра преміум якості;
Рюкзак + минирюкзачок-брелок;
Висота: 27 см;
Ширина: 24 см;
Глибина по підставі: 12 см;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер з радістю Вам допоможе. Телефонуйте нам за телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 24 мм |
| Основні | |
| Вага | 600 г |
| Глибина | 12 см |
| Стать | Жіночий |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип | Городской |
- Ціна: 800 ₴







