Чоловічий міський рюкзак екошкіра чорний
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі
-
Висота: 38 см;
-
Ширина: 28 см;
-
Глибина: 12 см;
Переваги:
-
Широкі та щільні плечові лямки;
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Класичний чоловічий рюкзак з екошкіри |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 300 ₴


