
Чоловічий рюкзак плетений еко шкіра Чорний(VS)
1 500 ₴
1 379 ₴
- В наявності
- Код: 947(VS)
Якісний чоловічий рюкзак міський плетений чорний
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра в плетеному стилі;
Щільні посилені плечові лямки (регулюються по довжині);
Металева надійна фурнітура;
Ширина: 31 см;
Ширина на основі: 14 см;
Висота: 38 см;
Оплата і доставка
Весь товар в наявності на нашому складі відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 мм |
| Основні | |
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісний чоловічий рюкзак плетений чорний |
- Ціна: 1 379 ₴







