
Великий Жіночий Міський рюкзак сумка трансформер під рептилію чорний сумка-рюкзак жіноча 2 в 1(VS)
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 762(VS)

Матеріал: Турецька екошкіра преміум'якості;
Фурнітура: метал;
Тип: сумка-рюкзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі);
Дизайн: рельєфна шкіра рептилії;
Усередині перегородка з кишенею на блискавці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи;
Поміщається формат А4
Передня вертикальна кишеня функціональна, необхідка;

Висота: 36 см;
Ширина: 26 см;
Глибина: 11,5 см;
Вирушаємо Новою Пошкою, Укріпкою, Justin щодня, крім неділя. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення й нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправленням товар перевіряється на нашому складі, якщо немає браку.
Оплата на карту Приватбанка, Промолатання, Накладене плаття (Оплата під час отримання)
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 36 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 мм |
| Розмір | Великий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Основні | |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 240 см |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Наплічна/Срібна |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 100 ₴






