
Жіночий рюкзак чорний сумка-рюкзак жіноча трансформер 2 в 1(VS)
1 200 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 1200(VS)
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 мм |
| Основні | |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 949 ₴









