
Жіночий рюкзак кенгуру невеликий прогулянковий рюкзачок(VS)
1 100 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1245(VS)
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 32 см;
Ширина: 24 см;
Глибина за основою: 12 см;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 мм |
| Основні | |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 899 ₴













