
Чоловічий рюкзак еко шкіра Чорний(VS)
1 100 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 245(VS)
-
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Є відділення для ноутбука (вміщує стандартний ноутбук діагоналлю до 15,6 дюйма включно)
-
В наявності кольору: чорний/коричневий;
-
Висота: 45 см;
-
Ширина: 30 см;
-
Глибина: 15 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Основні | |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
- Ціна: 899 ₴









