
Механічний чоловічий наручний годинник армійський військовий сталевий спортивний скелетон Білий(VS)
1 755 ₴
- Немає в наявності
- Код: 937Б(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Механічний чоловічий наручний годинник Forsining армійський військовий сталевий спортивний скелетон
Характеристики:
-
Оригінальний годинник Forsining;
< li> -
Ремінець: силікон (міцний і надійний);
-
Діаметр циферблата: 4,5 см;
-
Ширина ремінця: 2,1 см;
-
Загальна довжина: 24 см;
Механізм: механічний;
ЦІНА ВКАЗАНА БЕЗ ОБЛІКУ ПОДАРУНКОВОЇ КОРОБКИ. Якщо Вам потрібна коробочка, будь ласка, повідомте про це менеджеру при оформленні замовлення (+69 грн.). фото товару на Viber.

Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 108 г |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴





