
Жіноча міні сумочка клатч з ланцюжком маленька сумка з віночком брелоком чорна Молочний(VS)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1145(VS)
Стильна жіноча міні сумочка клатч YSL з ланцюжком, маленька сумка з віночком брелоком чорна люкс якість
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум якості;
Добре тримає форму;
Довжина: 24 см;
Ширина на основі: 8,5 см; Висота: 16 см; Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
Якісна металічна фурнітура.
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 1 200 ₴








