
Жіноча міні сумка з брелком Жіноча сумочка на плече з брелочком (VS)
1 100 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1466(VS)
Стильна жіноча міні сумка з брелком, жіноча сумочка на плече з брелочком
Характеристики:< /u>
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 30 см; h3> Ширина на основі: 13 см;
Висота: 21 см;
Висота ручок: 13 см;
Плечовий ремінь - в комплекті, знімний на карабінах (максимальна довжина 120 см - регулюється); h3> Брелок у комплекті;
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
Брелок у комплекті;
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 300 см |
| Тип призначення | Стильна жіноча мінісумка з брелоком, жіноча сумочка на плече з брелочкою |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 899 ₴









