
Жіноча міні сумочка клатч з ланцюжком сумка через плече ланцюг Чорний(VS)
690 ₴
- В наявності
- Код: 633Ч(VS)
Сумочка каркасна, дуже добре тримає форму;<> /span>
Довжина: 22-20 см (звужується до верху);
Висота: 16 см;
Ширина на основі: 8 см;
Декоративний ланцюг - полімерний пластик, міцний і надійний; Довжина плечового ременя: 115 см (регулюється в менший бік) ;
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. /plugins/insert_button/images/product.png" />
У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте в каталог.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 690 ₴












