-14%

Жіноча міні сумка на плече еко шкіра Чорний(VS)
980 ₴
839 ₴
- В наявності
- Код: 1442(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна жіноча міні сумка на плече
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі;
-
Висота: 17 см;
-
Довжина : 23 см;
-
Ширина основи: 12 см;
Позиції:
-
Тримає форму, має невеликі розміри, але в той же час досить містка;
-
Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);

Відправка в день замовлення
Відправка з г Дніпро, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Тиснение "флотар" |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴









