
Жіноча міні сумочка клатч чорна сумка на плече класична(VS)
1 300 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1480(VS)
Стильна жіноча міні сумочка клатч чорна, сумка на плече класична
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум якості;
Добре тримає форму;
Довжина: 24 см;
Ширина на основі: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 899 ₴








