
Жіноча сумка з брелоком Жіноча сумочка еко шкіра Червоний(VS)
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 405КР(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму;
- < h3 style="text-align:left">Є довга ручка на плече;
-
Брілок у комплекті;
-
Довжина: 29 см;
-
Ширина на основі: 13 см;
-
Висота: 22 см;
< /li>
< em>Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 130 мм |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 100 ₴

