
Жіноча сумочка клатч маленька сумка через плече Червоний(VS)
700 ₴
- В наявності
- Код: 435(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму;
-
Довжина: 18 см; , 0, 0)">
-
Ширина: 7,5 см;
< li>
Висота: 11 см;
Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacobs |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Стать | Жіночий |
| Візерунки та принти | Marc Jacobs |
- Ціна: 700 ₴





