
Набір жіноча сумка + міні сумочка клатч Комплект 2 в 1 велика та маленька сумка на плече Синій(VS)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 361С(VS)
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму;
-
Ціна вказана за комплект як на фото; Є довга ручка на плече (1 шт на дві сумки); Довжина: 31 см.
- велика сумка, 23 см - маленька сумочка;
-
Ширина: 12 см - велика, 9 см - маленька;
-
Висота: 21 см велика, 17 см - маленька;
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Синій |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 200 ₴






