
Жіноча міні сумочка клатч з тисненням шкіра шкіра Чорний(VS)
1 100 ₴
888 ₴
- В наявності
- Код: 1230(VS)
- Матеріал: якісна еко-шкіра; li>
- Закривається на блискавку та на клапан;
- Фурнітура: метал;
- Плевий ремінь регулюється по довжині;
- Висота: 16 см;
- Довжина: 21 см;
- Ширина на основі: 10 см;
ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА
Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 888 ₴









