
Жіноча сумка з хутряним брелоком еко шкіра Сірий(VS)
1 100 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 374(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра , відмінно тримає форму;
-
Є довга ручка на плече;
-
Хутровий брелок у комплекті;
-
Довжина: 31 см;
-
Ширина: 13 см;
-
Висота: 22 см;
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами й уточнимо всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 949 ₴

