
Велика жіноча сумка рептилія лакова чорна Жіноча сумочка крокодил еко зміїна шкіра(VS)(V(VS)
1 890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1541(VS)
Велика жіноча сумка рептилія лакова чорна, жіноча сумочка крокодил зміїна еко шкіра
Характеристики:< /u>
Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра лакова, без стороннього запаху;
Якісна підкладка (не поліестер);
Довжина: 34 см;
Ширина на основі: 13 см; Висота: 24 см;
Висота: 24 см; як у руках за ручки, так і на плечі)
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Велика жіноча сумка рептилія лакова чорна, жіноча сумочка крокодила зміїна екошкіра |
- Ціна: 1 890 ₴









