
Жіноча міні сумка бананка на плече маленька сумка слінг клатч(VS)
1 100 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1540Ж(VS)
- Матеріал: еко-шкіра + канва; < li>Закривається на блискавку і клапан на магнітах;
- Всередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці;
- Фурнітура: метал;
- Плівовий ремінь регулюється по довжині ;
- Висота: 18 см;
- Довжина: 27 см;
- Ширина на основі: 4 см;
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак. ПромОплата, Оплата при отриманні
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна жіноча мінісумочка бананка на плече, маленька сумка-слінг клатч-стиль Луї Вітон на груди |
- Ціна: 899 ₴






