
Жіноча бананка Жіноча сумочка на груди крос боді Молочний(VS)
850 ₴
- В наявності
- Код: 561Б(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна жіноча бананка Fashion стильна та якісна жіноча сумочка на груди крос боді
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Висота: 14 см;
-
Довжина: 24 см;
-
Ширина основи: 8 см; >
-
Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
-

Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Ручки | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Розмір | Середній |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 240 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


