
Жіноча сумка на плече з тисненням для дівчат чорна(VS)
1 100 ₴
929 ₴
- В наявності
- Код: 1128(VS)
Стильна сумка жіноча на плече в стилі Гучі з тисненням, сумочка для дівчат чорна
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху;
Довжина: 27 см;
Ширина на основі: 11 см;
Висота: 23 см;
У комплекті йде 2 плечових ременя на карабінах (можна зняти за потреби) як на фото;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою . Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 929 ₴








