
Набір жіноча сумка через плече і міні сумка клатч з брелоком(VS)
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 441Ч(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: якісна ПУ шкіра , відмінно тримає форму;
-
Ціна вказана за комплект як на фото;
-
Є довга ручка на плече (1 шт на дві сумки);
-
Довжина: 31 см - велика сумка, 23 см - маленька сумочка;
-
Ширина: 12 см - велика, 9 см - маленька;
-
Висота: 21 см велика, 17 см - маленька;
/h3>
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 310 см |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 1 100 ₴









