
Маленька жіноча сумка клатч на плече міні сумка гаманець для телефону з ремінцем(VS)
690 ₴
549 ₴
- В наявності
- Код: 1281(VS)
Маленька жіноча сумочка клатч на плече, міні сумка гаманець для телефону з ремінцем
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота : 19,5 см;
Ширина: 11 см;
Глибина: 4,5 см;
Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить в комплект;
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька жіноча сумочка клатч на плече, мінісумка-шумка для телефона з ремінцем |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 549 ₴









