
Жіноча міні сумочка клатч Рожевий (VS)
450 ₴
- В наявності
- Код: 432(VS)
Характеристики:
-
Матеріал: ПУ шкіра;< /h3>
-
Довжина: 20 см;
-
Ширина: 7 см;
-
Висота : 12 см;
Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі!
>Будь ласка, перед оформленням замовлення прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Клатч |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 450 ₴

