Чоловічий гаманець шкіряний портмоне люкс під Tommy Hilfiger, чоловіче портмоне Томмі шкіра синій
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Фірмове тиснення логотипу;< /h3> Висота: 11,5 см;
Ширина: 9 см;
Товщина: 2,5 см;
Монетниця всередині;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець портмоне люкс у стилі Tommy Hilfiger, чоловіче портмоне на магніті Томмі чорний |
- Ціна: 1 618,65 ₴









