
Жіноча сумка з вишивкою квітами вишивка квіточки(VS)
1 300 ₴
1 065 ₴
- В наявності
- Код: 1291(VS)
- Матеріал : екокожа;
- Закривається на блискавку;
- Фурнітура: метал; < li style="text-align: center;">У комплекті плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах;
- Довжина плечового ременя: 120 см; >
- Довжина: 28 см;
- Висота: 21 см;
- Ширина на основі: 14 см;
Переглянути весь асортимент жіночих сумочок
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на відсутність шлюбу.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Тип призначення | Модна жіноча сумка з вишивкою квітами, сумочка на плече вишивка квіточки |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 065 ₴









