
Комплект! Жіноча міні сумка на плече + шкіряний поясний ремінь подарунковий набір(VS)
1 500 ₴
1 375 ₴
- В наявності
- Код: 1215+876(VS)
< span style="font-size:14px">Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь на карабінах у комплекті;
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Добре тримає форму навіть у порожньому стані;
Висота: 18 см;
< p Довжина: 21 см;Глибина: 9 см
Характеристики ременя:
-
Матеріал: натуральна шкіра (коров'яча шкіра) );
-
Пряжка: класична (металева);
-
Ширина ременя: 3,5 см;
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак. ПромОплата, Оплата при отриманні
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Тип призначення | Комплект! Жіноча мінісумка на плече + шкіряний жіночий поясний ремінь, подарунковий набір |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 375 ₴









