Матеріал: якісна екошкіра;< /h3> Висота: 30 см;
< span style="font-size:14px;">Ширина: 26 см;
Глибина по основою: 13 см;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модний жіночий рюкзак Кенгуру, стильний рюкзак для дівчат |
- Ціна: 1 146,15 ₴














