
Маленький жіночий рюкзак прогулянковий Міні рюкзачок для дівчат (VS)
650 ₴
599 ₴
- В наявності
- Код: 981(VS)
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 24 см;
Ширина: 16 см;
Глибина на основі: 11 см;
Якісна підкладка з внутрішньою кишенею на блискавці;< /h3> Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корс |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 599 ₴











