
Жіноча сумочка екошкіра сумка на плече Чорний(VS)
1 350 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 1259Д(VS)
Модна жіноча сумочка екошкіра, стильна сумка на плече
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 28 см; h3> Ширина на основі: 13 см;
Висота: 19 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Тиснение "флотар" |
| Тип призначення | Модна жіноча сумочка екошкіра, стильна сумка на плече |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 099 ₴









