Жіноча міні сумочка клатч на плече стиль Diesel, маленька сумка чорна Дизель
Характеристики:< /u>
Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху;
Довжина: 24 см;
Ширина на основі: 8 см;
Висота: 17 см;
Плечовий ремінь на карабінах входить у комплект;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч на плече стиль Diesel, маленька сумка чорна Дізель |
- Ціна: 1 323 ₴










