Жіноча міні сумочка клатч у стилі Гучі біла
Характеристики
- Пресований логотип по всій сумці;
- Матеріал: високоякісна еко-шкіра (добре тримає форму) ;
- Закривається на 2 магніти-кнопки;
- Всередині 3 відділення;
- Фурнітура: метал;
- Плечовий ремінь: ланцюжок+екошкіра;
- Ширина на основі: 8 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 146,15 ₴










