
Сумка бананка на груди бузкова(VS)
950 ₴
729 ₴
- В наявності
- Код: 991С(VS)
Модна жіноча сумочка бананка на груди бузкові
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка та практична.

Характеристики
Ремінець з екошкіри, на карабінах зі вставкою ланцюжка;
>Максимальна довжина ремінця: 95 см (регулюється);
Довжина: 23 см;
висота: 17 см;
Глибина: 3 см;
Металева фурнітура;
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт
Можливо Вас також зацікавлять подібні варіанти
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 950 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Бананка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Бузковий |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 729 ₴













