
Чоловіча сумка для документів через плече чоловічий діловий портфель еко А4 шкіра формат Чорний(VS)
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 647Ч(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча сумка для документів через плече чоловічий діловий портфель еко шкіра А4 формат
Характеристики:< /h3> -
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі. Якісна і міцна металева фурнітура;
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Висота: 29 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Глибина: 6 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
- < h3 style="text-align:left">М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
< h3>Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber. Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі. Якісна і міцна металева фурнітура;
Плечовий ремінь у комплекті;
Висота: 29 см;
Довжина: 38 см;
Глибина: 6 см;
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);

Відправка в день замовлення
Відправка з г Дніпро, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | True |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 380 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴









