
Шкіряний портфель для документів чоловіча жіноча під рептилію сумка для паперів натуральна шкіра рептилія(V(VS)
3 441,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1368(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шкіряний портфель для документів чоловічий жіночий під рептилію, сумка для паперів натуральна шкіра рептилія
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті;
< li> -
Якісна металева фурнітура;
-
Є відділ для невеликого ноутбука або планшета;
-
Висота: 30 см;
-
Довжина: 40 см;
-
Глибина Розмір: 9 см; не лопається і не тріскається на морозі); та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Рельєфний дизайн
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
< div class="ck-list-horizontal__image-wrapper">
Прямі поставки з фабрик
Прямі поставки з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротший термін, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата при отриманні ;
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
< /div>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 441,15 ₴









